Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
22. 5. 2022

1. Pán Bůh zaplať za minulý dar na potřeby farnosti.
2. Ve čtvrtek připadá slavnost Nanebevstoupení Páně. Tuto slavnost budeme uctívat ve středu při večerní mši sv. z vigilie slavnosti.
3. Ve středu po mši sv. bude další setkání přípravy na prvním svatém přijímáním. V pátek po mši sv. bude první zpověď děti a nácvik slavnosti prvního svatého přijímání, kterou budeme prožívat příští neděli.
4. V nejbližší sobotu srdečně zveme na poutní mši sv. ke cti Svaté Trojice do Branky. Mše sv. bude v 16.00 hod.
5. Také v sobotu se koná pouť k Panně Marii Opavské. Mše sv. v kostele sv. Vojtěcha bude v 18.00 hod.
6. MĚSÍC KVĚTEN JE ZASVĚCEN ÚCTĚ K PANNĚ MARII. Proto se v tomto měsíci, vždy po mši sv. v týdnu, konají MÁJOVÉ POBOŽNOSTI. Přicházejte uctívat Bohorodičku, protože všichni potřebujeme její přímluvu pro sebe i své blízké! Pamatujme na mariánskou úctu také v našich rodinách!
7. Už dnes můžete zakoupit vstupenky na slavnostní koncert k jubileu našeho chrámu. Přijedou k nám vzácní hosté – umělci ze skupiny Czech Virtuosi a sbor Rastislav z Blanska pod vedením Jaroslava Martináska a na varhany zasedne Petr Kolař. Předvedou nám velkolepé dílo – Korunovační mše W.A. Mozarta. Koncert se uskuteční v sobotu 4. června v 17.00 hod. Srdečně zveme.
8. Vzadu kostela si můžete vyzvednou leták s rozpisem bohoslužeb a časopis „Okno“.
9. Děti ať si vyzvednou NEDĚLNÍ OBRÁZEK.
csm-2022-soc-fb-cover-dark.jpg
ukr-vlajka-vel.jpeg

Aplikace Bible pro děti

Dar pro farnost