Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
16. 5. 2021

1. Dnes (16.05.) je 7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ. Je to zároveň DEN MODLITEB ZA SDĚLOVACÍ PROSTŘEDKY. Na ten den také připadají CELONÁRODNÍ OSLAVY 300. VÝROČÍ OD BLAHOŘEČENÍ SV. JANA NEPOMUCKÉHO. Ve středu (19.05.) bude VOTIVNÍ MŠE SV. O SV. JANU NEPOMUCKÉM u příležitosti 300. výročí jeho blahořečení.
2. V pátek (21.05.) bude VOTIVNÍ MŠE SV. O BOŽÍM MILOSRDENSTVÍ. Korunku k Božímu milosrdenství se pomodleme přede mši sv.
3. Pán Bůh zaplať za dnešní dar na potřeby farnosti.
4. Příští neděli bude svatodušní sbírka na Charitu.
5. Ve středu se uskuteční první přípravné setkání před prvním svatým příjímáním. Začátek hned po mši sv. v 17.30 hod.
6. Chtěl bych poděkovat všem členům hasičských sborů za krásné prožívání oslav ke cti sv. Floriána. Děkuji za přípravu liturgie a hudební doprovod.
7. Také děkuji všem, kteří se zúčastnili biblické soutěže. Všem, kteří pomáhali v její provedení. Děkuji za sponzorské dary, pomoc při losování, sčítávání a přípravě vyhodnocení.
8. Příští neděli prožíváme Slavnost Seslání Ducha Svatého. Mše sv. budou v 7.30, 9.00 a 10.15 hod. Slavností Seslání Ducha svatého KONČÍ VELIKONOČNÍ DOBA! Chci připomenout, že podle církevních předpisů končí také období velikonoční sv. zpovědi a sv. přijímání, které každý katolík, pokud může, má v této době přijmout.
9. Děti ať si vyzvednou NEDĚLNÍ OBRÁZEK.
rok_sv_josefa-01.png

Promluvy o sv. Josefovi

Online semináře pro mládež

Dar pro farnost