Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
21. 2. 2021

1. Pobožnosti křížové cesty budou v našem kostele vždy v pátek v 17.00. Je také možnost využit prostor kostela k soukromé nebo rodinně prožívané křížové cestě v nedělní odpoledne. Prosím ale takovou ochotu nahlásit v zákristii.
2. Chci ještě jednou poděkovat všem nemocným a starším členům naší farnosti, kteří v rámci oslav 29. SVĚTOVÉHO DNE NEMOCNÝCH přistoupili v minulém týdnu k hromadně udělované svátosti nemocných. V naši farnosti tuto svátost přijalo 60 farníků.
3. Všechny, kteří mají zájem, aby jejich děti letos přistoupily v naši farnosti k 1. Svatému PŘIJÍMÁNÍ, prosím o vyplnění kontaktního formuláře, který se nachází na internetových stránkách a odeslání nebo odevzdání do poloviny března.
4. Vyhlašují rodinnou biblickou soutěž. Všechny rodiny zveme k zapojení se do biblické soutěže. Každou neděli obdržíte různé otázky. Odpovědí na ně posílejte do dalšího pátku na adresu biblehradec@seznam.cz
5. Děti ať si vyzvednou NEDĚLNÍ obrázek.
6. Po požehnání bude možnost přijmout znamení popelce, určené těm, kteří tuto možnost ještě neměli.

Malý průvodce postní dobou

Postní kapky 2021

Online semináře pro mládež

Průvodce postní dobou s biblickými ženami