Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
19. 9. 2021

V tomto týdnu v liturgii vzpomínáme:
- v úterý - svátek sv. Matouše
- ve čtvrtek – památka sv. Pia z Pietrelciny

1. Pán Bůh zaplať za minulou sbírku na církevní školy. Příští neděli sbírka bude na potřeby naší farnosti.
2. Děkují také za hluboké prožívání tradiční pouti na Slezskou Kalvárií. Za hojnou účast, atmosféru modlitby, za čtení rozjímání za všechna svědectví, zpěvy, dechové hudbě za doprovod, zvukařům, všem, kteří nesli kříž - velké Pán Bůh zaplať.
3. Návštěva nemocných a starších farníků se uskuteční tento týden ve středu v Brance, Chvalíkovicích a Kajlovci a ve čtvrtek v Hradci, Žimrovicích a Benkovicích.
4. V tomto týdnu jsme vzpomínali 81. výročí narozenin P. Antonína. Pamatujme na něj v naších modlitbách. V souvislosti se zhotovením náhrobku pro otce Antonína, chtěl bych Vás požádat o společné zamyšlení nad způsobem péče o hroby kněží. Bylo by dobré, aby se vytvořila skupina lidi, která by se o tyto hroby starala. Také bychom vhodným způsobem měli zajistit finanční fond na výzdobu a ostatní věci spojené s údržbou hrobu. Chci také poděkovat rodině otce Antonína a našemu městu za financování jeho náhrobku.
5. Milí hoste a farníci! Prosme nyní Pána, aby skrze požehnání, které právě teď obdržíme, otevřel naše srdce pro poznání toho, co je ve shodě s jeho vůlí a dodával nám sílu ji uskutečnit.

Aplikace Bible pro děti

rok_sv_josefa-01.png

Dar pro farnost

číslo účtu farnosti