Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
28. 2. 2021

1. Pobožnosti křížové cesty budou v našem kostele vždy v pátek v 17.00. Pobožnosti se konají také v obecních kaplích. Je také možnost využit prostor kostela k soukromé nebo rodinně prožívané křížové cestě v nedělní odpoledne. Prosím ale takovou ochotu nahlásit v zákristii.
2. Všechny, kteří mají zájem, aby jejich děti letos přistoupily v naši farnosti k 1. Svatému PŘIJÍMÁNÍ, prosím o vyplnění kontaktního formuláře, který se nachází na internetových stránkách a odeslání nebo odevzdání ho do poloviny března.
3. Pokračujeme také s naší rodinnou biblickou soutěži. Všechny rodiny zveme k zapojení se do biblické soutěže. Každou neděli obdržíte různé otázky. Odpovědi na ně posílejte do dalšího pátku na adresu biblehradec@seznam.cz. Výjimečně prodlužujeme čas na odpovědí prvního kola o tento týden.
4. Děti ať si vyzvednou NEDĚLNÍ obrázek.
5. Jsou už k dispozici tradiční velikonoční paškály, které vždy zapalujeme o velikonoční vigilii a pak jsou symbolem jednoty naši farnosti se Zmrtvýchvstalým Ježíšem. Zapalujeme je pak o velikonocích na naších stolech.
6. Přátelé! Postní doba je krásným, ale i náročným, obdobím v životě každého z nás. Připomíná tak trošku náročnost dobývání vrcholu hory. Do další etapy naší postní námahy, jak sváteční tak i všední, přijměte, milí hosté a farníci, jako dar na cestu posilu skrze BOŽÍ POŽEHNÁNÍ.

Malý průvodce postní dobou

Postní kapky 2021

Online semináře pro mládež

Průvodce postní dobou s biblickými ženami