Římskokatolická farnost

INFORMACE Z FARNOSTI
HRADEC NAD MORAVICÍ
22.11.2020

1. Chci poděkovat za finanční dary a veškerou práci pro naši farnost.
2. Blíží se také doba adventní do které vstoupíme už příští neděli. Tradičně o první adventní neděli bude žehání adventních věnců. Adventní věnce můžete přinést do kostela během týdne. Adventní věnce se budou také žehnat v čase vyhrazeném pro svaté přijímání od 10.00 do 11.00 hod. Připomínáme, že možnost přijmout Ježíše v eucharistii je také v žimrovické kapli od 11.00 do 11.30 hod
3. U příležitosti dnešní památky sv. Cecílie, chtěl bych popřát všem hudebníkům a zpěvákům hojnost Božích darů skrze přímluvu jejich patronky.
4. Všem ministrantů přejeme, aby jejich patron sv. Tarsicius byl pro ně vždy vzorem.
5. Pravděpodobně od příští neděle budou zase jiná opatření tykající se účasti na bohoslužbách. Prozatím je limit stanoven na max. 20 osob.
6. Návštěvy nemocných a starších farníků se budou konat o druhé adventní neděli.
7. V tomto týdnu nebude středeční mše sv.
8. Přeji všem farníkům a hostům požehnanou sváteční neděli a nechť je začínající nový týden skutečně prozářen v našem životě sílou Boží milosti. Dnes o slavnosti Ježíše Krista Krále mše sv. končí obnovou zasvěcení lidstva Nejsv. Srdci Ježíšovu před vystavenou Nejsv. svátostí. Za tuto modlitbu lze dnes získat plnomocné odpustky. Proto zpívejme nyní píseň na výstav:
Plakát výstava Hradec 2020.jpg

Duchovní obnova pro ženy - online

obnova.jpeg

Časopis "Okno"

Dar pro farnost

číslo účtu farnosti

ve zpravě pro příjemce napište vždy "dar"
184 634 1399 / 0800
MB_2020_05_10.08.59.48_01736.jpg

Záznam velikonočního letu

IMG_20200412_121125.jpg
IMG_2103.JPG
Zvládli jsme to :) Přání a požehnání velikonoční z letadla sestoupilo :) proletěli jsme nad našimi obcemi s důvěrou, že Kristus je stále s námi, vždy a navěky. Aleluja!
prijimani_38.jpg

Projekt "Turistická zastávka na cestě sv. Jakuba"

Logo_cz_pl_eu_barevne.jpg
Euroregion_granatowy.jpg